Lokalita

Luxusní bydlení v srdci Plzně

Hamburk Business Center je blízko centra města a najdete zde v dosahu veškeré služby občanské vybavenosti. Po ruce tak budete mít nejen obchodní dům Tesco, ale také polikliniku, poštu i magistrát. V docházkové vzdálenosti je také základní a mateřská škola. Město jako takové skýtá také nespočet pracovních příležitostí.

Tato část města je také ideálním místem pro využití volného času. V přilehlém hotelu Angelo je k dispozici moderní fitness a wellness centrum.

Pěšky nebo na kole se můžete vydat nedalekými Štruncovými sady, kde najdou prostor pro sportovní vyžití malí i velcí. S menšími dětmi se můžete vypravit na dětské hřiště, s těmi většími na okruh pro in-line bruslení. Teenageři ocení skateové centrum a umělou horolezeckou stěnu. Děti i dospělí pak pověstnou zoologickou a botanickou zahradu.

Nejen sportem živ je člověk. Plzeň je nejen intelektuální, ale i kulturní tepnou naší země. Proto se také v roce 2015 stala světovým městem kultury. Za kulturou se můžete vypravit do Divadla Josefa Kajetána Tyla, do budovy Nového divadla, do Divadla Alfa či do kreativní zóny DEPO2015. V Šafaříkových sadech můžete spočinout na Lavičce Václava Havla, jejímž autorem je Bořek Šípek, a která symbolizuje místo pro dialog a diskuzi.

Pověstné jsou také plzeňské kluby s kvalitní muzikou. K nejznámějším patří Zach’s Pub, Buena Vista nebo Jazz Rock Café. Nesmíme zapomenout na dědictví v podobě světově proslulého plzeňské piva. Zajít na něj můžete do Plzeňského pivovaru, který se nalézá doslova přes ulici. Za návštěvu také stojí Muzeum pivovarnictví.

Nahoru